מסכי לד / קירות לד

אצלנו תמצאו מסכי לד אינדור, אאוטדור במבחר גדלים – החברה בונה ומשכירה מסכי לד אינדור, אאוטדור במבחר גדלים ורזולוציות המתאימים לתצוגה בתנאי תאורת אור יום ובחללים מוארים.

מסכי הלד שלנו מתאימים לתצוגה באירועים גדולים, כנסים, לשילוב בביתנים בתערוכות, להתקנה בחללים מוארים ועוד.

מסכי הלד נבדלים ביניהם ברזולוציה*, עוצמת הארה , מרחק צפייה, יכולת תצוגה בחללים סגורים או תחת כיפה השמיים ועוד, טכנולוגיית הלד מאפשרת לבנות מסכים גדולים מאד ללא קווי גריד (קווי חיבור) נראים לעין .

גמישות תצורות של מסכי הלד רחבה – אופי מבנה יחידות הלד מאפשר לאגד את הצגים ליצירת מסכי לד במגוון רחב של תצורות וגדלים  ואף לבנות מסכים מתעגלים. גמישות התקנה של מסכי הלד פותחת אפשרויות עיצוביות וניתן להתאימם לחללים פיזיים נתונים – כך מתאפשרת בניית קירות לד מעוצבים ואיכותיים לפי צרכי הלקוח/ה. 

מסכי לד הם בעלי עוצמת הארה/בהירות גבוהה מאד ובכך מאפשרים תצוגה בבניינים/חללים מוארים מאד ובתנאי אור יום במרחב הפתוח  היוצרים חווית צפייה חיה.

מסכי הלד מאפשרים תצוגת וידאו, העברת מספר רב של מסרים, תחלופה ועדכון מהיר של תכנים וקמפיינים שיווקיים בפרק זמן של שניות בלבד ומתאימים לכל סוגי היישומים.

מסכי ליד וקירות לד בביתן בתערוכה מאפשרים גמישות בהצגת התכנים כתמונות , פרסומות , סרטוני וידאו ועוד וכמובן מושכים את העין ומאפשרים חשיפה טובה יותר למותג ולמשיכת לקוחות חדשים. כמו כן הם אידאלים להצגת המוצר בתנועה.

כאשר משכירים מסך לד ישנם הרבה גורמים שצריך לקחת בחשבון והתאמה של מסך לד או קיר לד לאירוע מסויימת מחייבת התאמה מקצועית של חברה בעלת ניסיון בתחום – אנחנו בדורון הקרנות עושים את זה כבר למעלה מ-30 שנה ואין דבר שעוד לא נתקלנו בו. השאירו פרטים או צרו קשר וניתן לכם מענה מקצועי לכל שאלה שיש לכם.

*המרחק בין כל לד פיקסל ידוע כפיקסל פיטצ' ונמדד במילימטרים.  ככל שהמרחק בין הפיקסלים קטן יותר, יש יותר פיקסלים במסך ליצירת תמונה.  הגדלת רזולוציית התצוגה מאפשרת ליותר פרטים להיראות בתמונה. תמונה ברורה זו מאפשרת למרחק הצפייה האופטימלי להיות קצר יותר.

צפו בגלריה שלנו​

X